Jak provést platbu?

Opět je vše jednoduché. Můžeš zaplatit buď bankovním převodem, nebo platební / kreditní kartou nebo vložit peníze na náš účet či poštovní poukázkou typu A.

BANKOVNÍ PŘEVOD
Konkrétní informace s platebními údaji ke Tvé objednávce dorazí na Tebou zadaný email ihned po potvrzení objednávky a platby. Splatnost je vždy 5 dní, pokud náhodou zapomeneš, pošleme Ti připomenutí, že je objednávka po splatnosti.
Platební údaje obecně:
2201546738/2010 (CZK) vedený u Fio banka, a.s.
Variabilní symbol = ČÍSLO OBJEDNÁVKY 

Pamatuj, že je nutné uvést číslo OBJEDNÁVKY jako VS, aby došlo k rychlému spárování platby s objednávkou. Pokud se spleteš, kontaktuj nás, ať to pohlídáme, případně může dojít k pozdějšímu spárování, které budeme muset provádět ručně. A prosím, zboží pro Tebe objednáváme až po připsání platby na účet – ne dříve!

PLATBA VKLADEM NA ÚČET
Při dokončení objednávky je automaticky a hned odeslána faktura na uvedený email, kde jsou všechny potřebné platební údaje pro vložení platba na náš účet.

POŠTOVNÍ POUKÁZKA TYPU A
Lze platbu uhradit i prostřednictvím České pošty, měj prosím na paměti, že tato forma trvá nejdéle, tedy než se k nám platba dostane uplyne několik dní a o to bude později zboží objednáno a posláno.

PLATBA PLATEBNÍ / KREDITNÍ KARTOU
Ta probíhá hned při dokončování objednávky pomocí zabezpečené platební brány společnosti GOPAY s.r.o. Platba zde probíhá prakticky okamžitě nebo do 24 hodin, takže zboží je objednáno nejpozději následující pracovní den.

ZBOŽÍ JE ZASÍLANÉ ZE ZAHRANIČÍ, TAKŽE NENÍ Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ MOŽNÉ JE ZASÍLAT NA DOBÍRKU.