Doprava

DOPRAVA – POŠTOVNÉ ZDARMA VŽDY A NA VŠE!

Dopravu za Tebe hradíme my, takže ta nebude nikdy započítána, ovšem počítej s tím, že to občas chvilku potrvá. Zboží putuje ze zahraničí přímo od výrobců nebo dodavatelů (třetí země, Norsko a další) přepravními společnostmi a poté poštou, takže cestu můžeš sledovat a domů Ti jej doručí někdo z České pošty.

Souhlasem s obchodními podmínkami bereš na vědomí dobu dodání, která je uvedena u produktu a v obchodních podmínkách. Doba doručení se liší individuálně u každého produktu, vždy záleží na dodavateli. Běžná doba dodání je 10-40 dnů od odeslání, nejčastěji zboží přichází kolem 20 dnů od odeslání, ovšem někdy může dojít k opoždění, na které bohužel nemáme vliv. Garantujeme dobu doručení nejpozději do 60 dnů od odeslání (prosím, odečti vždy svátky, to mnoho institucí spí).

Jestliže zboží nedorazí do 40 dnů od odeslání, prosíme kontaktuj nás, uděláme pro Tebe maximum a zároveň nabídneme kompenzaci v podobě finanční slevy na další nákup. Pokud zásilka nebude doručena do 60 dnů od odeslání, budeme samozřejmě postupovat dle obchodních podmínek a reklamačního řádu, tedy své peníze dostaneš zpět.

Náš nákupčí svědomitě vybírá ověřené dodavatele s kvalitním zbožím a protože je šikovný, zařídil pro Tebe poštovné ZDARMA! Měj však na paměti, že za spolehlivost a rychlost přepravních společností nepřebíráme žádnou zodpovědnost, nemáme na to bohužel vliv. 

V ceně balíčku není zahrnuto překročení hranice 25 USD (cca 550 CZK) clo a DPH, tak jak je uvedeno v obchodních podmínkách. Pokud překročíš tuto hranici, může se na Tebe vztahovat proclení (tj. CLO) a DPH, které vyměří celní úřad. Kontaktují Tě o této zkutečnosti a pokud budeš stále chtít svou zásilku, tak budeš muset tento poplatek/y uhradit - VŠE ZA TEBE UHRADÍME! Jediné, co budeme potřebovat je Tvá spolupráce, proto žádáme, abys nás hned kontaktoval/a. Ale jelikož máme různé dodavatele, není třeba se tolik obávat, protože větší objednávka dorazí nejspíš ve více balíčcích. Stává se to opravdu málokdy.

 V případě jakýchkoli dotazů nás prosím neváhej kontaktovat. Záleží nám na Tobě a jsme tu pro Tebe!